Archiv

Lokomotiva zvládla úvodní dva duely a připravuje se na třetí zápas.

21. 4. 2024 od 19. hodin ZS Veselí nad Lužnicí.

Veselští snižovali ztrátu v duelu s Milevskem, ale závěr patřil lídrovi tabulky

Jediným sobotním zápasem se dalo do pohybu 16. kolo Krajské ligy mužů. Ve Veselí nad Lužnicí se představil dosud neporažený celek Milevska, který po bezgólové úvodní části získal ve druhé třetině rozhodující náskok. Domácí se v závěru dostali na kontakt, jenže znovu inkasovali a nevyšla jim ani power play, při níž dostali pečetící gól.

Proběhla další akce TÝDEN HOKEJE

V pátek 19.1. 2024 proběhla na zimním stadionu Ve Veselí nad Lužnicí ve spolupráci s Českým hokejem tradiční celorepubliková akce Týden hokeje, které se zúčastnilo na našem zimním stadionu celkem 22 nových dětí. 

TÝDEN HOKEJE 19. 1. 2024 OD 17. HODIN

Pojď hrát hokej za Veselí nad Lužnicí!

Lokomotiva prodloužila domácí neporazitelnost

V sázce byla bronzová příčka, o kterou si naše Lokomotiva zabojovala se Strakonicemi.

Lokomotiva uhájila svou domácí neporazitelnost.

První kolo Krajské ligy je za námi, posledním soupeřem byli medvědi z Českého Krumlova. Lokomotiva tak potvrdila svou domácí neporazitelnost. Je před námi start druhého kola, kdy přivítáme na domácím stadionu tým HC Strakonice v sobotu 25. 11. 2023 od 17. hodin. Dokážeme prodloužit domácí neporazitelnost? Určitě se můžete těšit na kreativní pojetí akce movember...

Lokomotiva se nenechala vykolejit Rytíři z Hluboké nad Vltavou

Ve Veselí otevřeli skóre domácí, ale Rytíři srovnali za čtyřicet vteřin a v přesilovce otočili stav. Hráčům Lokomotivy pomohla početní výhoda k vyrovnání. 

Lokomotiva ovládla derby

Ve Veselí otevřel skóre domácí tým z přesilovky. Spartakovci rychle vyrovnali a to samé se jim povedlo na začátku druhé části. Nebyli však ve své kůži a od poloviny základní hrací doby stáhli sestavu na tři útočné formace. Na třetí trefu Lokomotivy už nenašli odpověď.

Hokej živě z naší arény!

Sezóna 2023/2024 je tady! A s ní i možnost sledovat naše hokejisty přímo z arény živě prostřednictvím Czechicehockey.tv.

Kaufland - Puky pomáhají

Podpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ve své inciativě na podporu českého hokeje.????

Muži: Přátelský zápas 17. 9. 2023 od 16. hodin

Poslední přípravný zápas před startem nové sezóny sehrají muži na domácím stadionu ve Veselí nad Lužnicí. Soupeřem jim budou Střelci z Jindřichova Hradce.

Happy Cup pro Míšu a Filipa se povedl po všech stránkách

Bratři Martin a Jan Kodadové stojí za projektem Happy cupu. Myšlenka Petra Žahoura přinesla podporu pro rodinu Vedralů z Veselí nad Lužnicí.

Happy Cup pro Míšu a Filipa

Letošní 3. ročník Happy Cupu se bude konat dne 9. 9. 2023 ve Veslí nad Lužnicí, odkud pochází Martin Kodada, jeden ze zakladatelů a člen realizačního týmu. Jeho kamarád z Veselí mu řekl o rodině Vedralových, konkrétně Míšovi a Filipovi (22 let), kteří se narodili s těžkou formou DMO a jsou odkázáni na pomoc maminky, která bohužel sama prochází onkologickou léčbou.

Představujeme nové dresy pro sezony 2023-2033

Využily jsme šanci a při příležitosti oslavy narozenin našeho špílmachra Martina Klimeše #83 a jeho hokejového bratra Radek Benda #81 jdeme na veřejnost s novým designem a věříme, že nám přinese spoustu úspěchů! #dyckyloko

Mládežnické kategorie startují (ne)oblíbenou letní přípravu.

Od pondělí začínají 3x týdně tréninkové dávky starší žáci, mladší žáci a nově i 9. třídy. Mladší ročníky začínají od této středy 2x týdně.

Zobrazeno 1–15 z celkem 25

Lokomotiva zvládla úvodní dva duely a připravuje se na třetí zápas.

21. 4. 2024 od 19. hodin ZS Veselí nad Lužnicí.

Veselští snižovali ztrátu v duelu s Milevskem, ale závěr patřil lídrovi tabulky

Jediným sobotním zápasem se dalo do pohybu 16. kolo Krajské ligy mužů. Ve Veselí nad Lužnicí se představil dosud neporažený celek...

Proběhla další akce TÝDEN HOKEJE

V pátek 19.1. 2024 proběhla na zimním stadionu Ve Veselí nad Lužnicí ve spolupráci s Českým hokejem tradiční celorepubliková akce Týden...