Redakce | | Zápasy

Lokomotiva se nenechala vykolejit Rytíři z Hluboké nad Vltavou

Ve Veselí otevřeli skóre domácí, ale Rytíři srovnali za čtyřicet vteřin a v přesilovce otočili stav. Hráčům Lokomotivy pomohla početní výhoda k vyrovnání.

Potom vedli, jenže hosté převrátili skóre na 3:4. Přišel další a definitivní obrat, poslední dva góly padly za záda hlubocké stálice Františka Daška. „Odmakali jsme zápas. Všichni kluci podali bojovný výkon a ukázali stoprocentní přístup. Takhle by to mělo být po celou sezonu,“ přál si trenér vítězů Lukáš Míchal. Hosté nastoupili podruhé bez zraněného Martina Hanzala a již ve 12. minutě ztratili faulujícího Romana Rákosníka. „Nebyl to líbivý hokej. Na konci jsme udělali hrubé chyby,“ přiznal hlubocký Petr Bělohlav.

TJ Loko Veselí nad Lužnicí – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
Góly a nahrávky:
 2. Mich. Bláha (J. Mikeska, Pechlát), 18. R. Novotný (J. Mikeska), 21. R. Benda (Pechlát, M. Klimeš), 48. Fr. Bárta (R. Novotný, D. Kratochvíl), 53. R. Novotný – 2. D. Nedorost (J. Melichar), 10. Moudrý (Robin Rákosník), 30. E. Bahula (Schmidmayer, Dohnal), 47. Moudrý (D. Nedorost).
Rozhodčí: M. Lukáš – Knor, Bušta.
Vyloučení: 8:6, navíc Roman Rákosník ml. (Hluboká) 5 minut + do konce. Využití: 1:1. Diváků: 212.

Sestavy:
Loko Veselí: Ludvík – Štěcha, J. Benda, J. Šťastný, Dušák, M. Kadlec, Klípa (21. Krampl) – M. Klimeš, R. Benda, Marcilis (30. D. Kratochvíl), Pechlát, J. Mikeska, Mich. Bláha, Vlach, R. Novotný, Fr. Bárta. Trenéři Lukáš Míchal a Pavel Novák st.
TJ Hluboká: Dašek – Škopek, Žlůva, Robin Rákosník, Roman Rákosník ml. (12. Jan Korytar), Dohnal, Formánek – Schmidmayer, Miler, K. Vácha, Arnold, Moudrý, E. Bahula, Matys, D. Nedorost, J. Melichar ml. Trenéři Petr Bělohlav st. a Filip Hejda.

Zdroj: jchokej.cz

Lokomotiva zvládla úvodní dva duely a připravuje se na třetí zápas.

21. 4. 2024 od 19. hodin ZS Veselí nad Lužnicí.

Veselští snižovali ztrátu v duelu s Milevskem, ale závěr patřil lídrovi tabulky

Jediným sobotním zápasem se dalo do pohybu 16. kolo Krajské ligy mužů. Ve Veselí nad Lužnicí se představil dosud neporažený celek...