Archiv

Proběhla další akce TÝDEN HOKEJE

V pátek 19.1. 2024 proběhla na zimním stadionu Ve Veselí nad Lužnicí ve spolupráci s Českým hokejem tradiční celorepubliková akce Týden hokeje, které se zúčastnilo na našem zimním stadionu celkem 22 nových dětí. 

TÝDEN HOKEJE 19. 1. 2024 OD 17. HODIN

Pojď hrát hokej za Veselí nad Lužnicí!

Happy Cup pro Míšu a Filipa

Letošní 3. ročník Happy Cupu se bude konat dne 9. 9. 2023 ve Veslí nad Lužnicí, odkud pochází Martin Kodada, jeden ze zakladatelů a člen realizačního týmu. Jeho kamarád z Veselí mu řekl o rodině Vedralových, konkrétně Míšovi a Filipovi (22 let), kteří se narodili s těžkou formou DMO a jsou odkázáni na pomoc maminky, která bohužel sama prochází onkologickou léčbou.

Lokomotiva si vynutila třetí rozhodující zápas.

Hokejisté veselské Lokomotivy potěšili v neděli večer své fanoušky a po pátečním debaklu 1:8 dokázali čtvrtfinále krajské ligy srovnat. V základní hrací době se dvakrát trefil Radek Benda a v prodloužení poslal puk do odkryté brány nejproduktivnější muž zápasu Jiří Bárta (1+2). Ačkoliv Veselští nevedli v zápase ani sekundu, urvali ho 4:3 v prodloužení. Souboj třetího a šestého celku po základní části tak rozhodne třetí duel, který se odehraje v českobudějovické Budvar aréně 21. 2. 2023 od 19:15 hodin.

Zobrazeno 1–4 z celkem 4

Lokomotiva zvládla úvodní dva duely a připravuje se na třetí zápas.

21. 4. 2024 od 19. hodin ZS Veselí nad Lužnicí.

Veselští snižovali ztrátu v duelu s Milevskem, ale závěr patřil lídrovi tabulky

Jediným sobotním zápasem se dalo do pohybu 16. kolo Krajské ligy mužů. Ve Veselí nad Lužnicí se představil dosud neporažený celek...

Proběhla další akce TÝDEN HOKEJE

V pátek 19.1. 2024 proběhla na zimním stadionu Ve Veselí nad Lužnicí ve spolupráci s Českým hokejem tradiční celorepubliková akce Týden...