Redakce | | Klub

TÝDEN HOKEJE 19. 1. 2024 OD 17. HODIN

Pojď hrát hokej za Veselí nad Lužnicí!

V pátek 19. 1. 2024 od 17. hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Lokomotiva ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj. 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit Tomáše Chlaně tel.: +420 602 376 552 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej se koná po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem více jak 30 000 dětí.

Lokomotiva zvládla úvodní dva duely a připravuje se na třetí zápas.

21. 4. 2024 od 19. hodin ZS Veselí nad Lužnicí.

Veselští snižovali ztrátu v duelu s Milevskem, ale závěr patřil lídrovi tabulky

Jediným sobotním zápasem se dalo do pohybu 16. kolo Krajské ligy mužů. Ve Veselí nad Lužnicí se představil dosud neporažený celek...

Proběhla další akce TÝDEN HOKEJE

V pátek 19.1. 2024 proběhla na zimním stadionu Ve Veselí nad Lužnicí ve spolupráci s Českým hokejem tradiční celorepubliková akce Týden...